Category Archives: Uncategorized

Web aktualizován! :)

Na webu jsme měli dost zastaralých informací.. Nyní je ale vše opět platné a aktuální.

V sekci “koně” jsou například doplněni nováčci, najdete tam také přehlednou tabulku s narozeninami koní, aktualizován je i ceník, informace o možnosti pronájmu areálu, nebo informace kam a jak zasílat omluvy.

Rozvrh na sezónu 2021/22

Byl to boj, ale máme to!! 🥳 Jsme šťastné, že se nám povedlo zařadit všechny naše stávající členy i přes změny v jejich časových možnostech. Vítáme nováčky a je nám líto všech, které jsme zařadit nedokázaly. Těšíme se na vás na všechny zítra (11.9.) v 15:00 na slavnostním zahájení sezóny.
Tým jízdárny Quo Vadis

Přivítání po prázdninách

Zítra 12.9. od 15:00 proběhne na jízdárně přivítání po prázdninách. Všichni jste srdečně zváni! Proběhne zde vystoupení 4 našich jezdkyň, které je celé v jejich režii a i pro nás bude překvapením. Dále zde bude rodeo býk, malování na obličej, stánek s občerstvením a kapela. Tak doufáme, že si spolu i zatancujeme a užijeme si společný den! 🙂 Konec akce podle chuti a počasí.

Celá akce probíhá odmaskovaná pod širým nebem, ale prosíme o dodržování zásad zdravého rozumu. Ve vnitřních prostorách – zejména při nákupu na baru, prosíme o použití roušky.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás!
Tým jízdárny QuoVadis 🙂

Aktuálně – vítejte po prázdninách

  • Do 6.9. jsou koně mimo jízdárnu.
  • Od 7.9. je možno nahrazovat si nevybrané lekce z června
  • 8.9. V 18 hod. se koná schůzka všech členů oddílu za účelem sestavení nového jezdeckého programu na sezonu 2020 až 2021 a případného náboru novych členů.
  • 12.9. probíhá od 15 hod. přivítání po prázdninách s doprovodným programem. Všichni jste srdečně zváni!