Category Archives: Uncategorized

Rozvrh na sezónu 2022/23

Toto je prozatím finální verze jezdeckého programu na sezónu 2022/23. Bílá místa znamenají volné termíny pro jezdce odpovídající úrovně. Omlouváme se všem, které se nám nepodařilo zařadit, ale dělali jsme opravdu maximum..

Zároveň tímto vítáme nováčky v našich řadách a těšíme se na ně a samozřejmě i na naše stávající členy od zítřka (13.9.) na prvních lekcích této sezóny.

Věříme, že si tuto sezónu společně opět užijeme! 😊

Zárovneň doufáme, že se 17.9. všichni sejdeme na našem slavnostním zahájení sezóny, které začíná od 15:00. 🥳

Přivítání po prázdninách! :)

Naši milí členové, přátelé, příznivci,

rádi bychom vás pozvali na naši každoroční slavnost zahájení sezóny, která se bude konat 17.9. od 15.00 do pozdních nočních hodin. Vystoupí zde jízdní policie, budeme se loučit s Kvídem, který odchází do důchodu, pro děti bude připravena lukostřelba, pro dospělé stánek s točeným pivem a pro všechny dohromady pak večerní oheň a country kapela.

Přijďte se s námi pobavit. My už se moc těšíme! 🙂

Tým jízdárny Hloubětín

Rozvrh na sezónu 2021/22

Byl to boj, ale máme to!! 🥳 Jsme šťastné, že se nám povedlo zařadit všechny naše stávající členy i přes změny v jejich časových možnostech. Vítáme nováčky a je nám líto všech, které jsme zařadit nedokázaly. Těšíme se na vás na všechny zítra (11.9.) v 15:00 na slavnostním zahájení sezóny.
Tým jízdárny Quo Vadis

Přivítání po prázdninách

Zítra 12.9. od 15:00 proběhne na jízdárně přivítání po prázdninách. Všichni jste srdečně zváni! Proběhne zde vystoupení 4 našich jezdkyň, které je celé v jejich režii a i pro nás bude překvapením. Dále zde bude rodeo býk, malování na obličej, stánek s občerstvením a kapela. Tak doufáme, že si spolu i zatancujeme a užijeme si společný den! 🙂 Konec akce podle chuti a počasí.

Celá akce probíhá odmaskovaná pod širým nebem, ale prosíme o dodržování zásad zdravého rozumu. Ve vnitřních prostorách – zejména při nákupu na baru, prosíme o použití roušky.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás!
Tým jízdárny QuoVadis 🙂

Aktuálně – vítejte po prázdninách

  • Do 6.9. jsou koně mimo jízdárnu.
  • Od 7.9. je možno nahrazovat si nevybrané lekce z června
  • 8.9. V 18 hod. se koná schůzka všech členů oddílu za účelem sestavení nového jezdeckého programu na sezonu 2020 až 2021 a případného náboru novych členů.
  • 12.9. probíhá od 15 hod. přivítání po prázdninách s doprovodným programem. Všichni jste srdečně zváni!