Category Archives: Jízdárna

Tri deti na koni

Vyjížďky pro veřejnost momentálně neposkytujeme

Velmi nás těší váš obrovský zájem, ale je vás opravdu hodně. Proto až do odvolání NEPOSKYTUJEME VYJÍŽĎKY PRO VEŘEJNOST. Budeme se na vás těšit, až se situace trochu stabilizuje 🙂

We highly appreciate your interest in our services, but we are overbooked at the moment. Until further notice, we are unable to provide horseback riding lessons to new customers. Thank you for your understanding!

Řád jezdeckého klubu QuoVadis

  1. Člen se zavazuje vyčerpat tolik lekcí, kolik jich v daném měsíci vychází. Pouze čtyři absence za sebou jdoucí znamenají, že se daný měsíc nezaplatí.
  2.  Lekce, na které se jezdec nemůže dostavit, omlouvá 24 hodin předem. Jednou za sezónu je možnost omluvy v daný den – tzv. Jocker.
  3.  Omluvené hodiny si člen nahradí v nejbližším možném termínu. Expirace náhrad je 3 měsíce. Nebudou-li v této lhůtě náhrady vybrány, propadají.
  4.  Pokud má člen již vybraného Jockera a neomluví se z lekce 24 hodin předem, hodina propadá.
  5.  Omluvy se posílají formou SMS na omluvenkový telefon 733 525 467. Pokud na omluvu nepřijde od nás odpověď, znamená to, že jsme ji nezaregistrovali nebo nedorazila. V tom případě, prosím, volejte na 724 295 660 a omluvu zopakujte. Omluva bez odpovědi není uznatelná.
  6.  Zájemci o placené brigády v sobotu od 9.00 do 14.00 se hlásí u Terezky Maříkové na tel. 703 147 107.
  7.  Zájemci o nedělní brigády od 9.00 do 15.00 napíší na omluvenkový telefon a my jim obratem odpovíme, jestli je brigáda volná nebo již zadaná. Na nedělní brigády preferujeme ty členy, kteří jsou schopni samostatně osedlat koně.
  8.  3.10. začíná fungovat farmářský kroužek. I zde letos platí, že se zájemci budou do pátku hlásit na omluvenkovém telefonu. Cena je symbolických 50 Kč. Začátek je od 10.00 a konec 14.00. První dvě hodiny mají děti farmářské dílničky a od 12 do 14 hodin mají teorii. Svačinu buďto s sebou nebo možno zakoupit občerstvení na místě.
  9.  Jednou do měsíce má člen možnost výběru koně. Jinak o složení koní do hodin rozhoduje trenér.
  10. Do ohrady ke koním smí vstoupit jezdec jen za doprovodu dospělého člena personálu.

Poděkování brigádníkům

Ještě jednou moc děkujeme všem, kteří dorazili na dnešní brigádu!! Udělal se opravdu velký kus práce.. Jste úžasní! ❤ Fotky před a po jsem bohužel nestihla ve všech sektorech, ale mimo těch úseků, které jsou na fotkách, se makalo ješte na hřišti pro beachvolejbal, kde se odstraňovala stojící voda na plachtách a vyváželo se spadané listí, mezi jízdárnou a plotem u hřbitova se odstraňovaly nánosy bobků a listí, na boku baráku se vyčistil venkovní botník, na jízdárně se srovnávala vyšlapaná cesta, u protější pastviny se odstranily odpadky a hrabala se celá cesta i trávník.. Na domečku na příkrmy se pracovalo ještě za tmy, takže fotka není nejaktuálnější, ale přední stěna je už také hotová a je celý natřený mořidlem.. Na domečku se bude pracovat ješte i zítra.. 🙂
Tak a teď konečně nohy nahoru.. ? DÍKY!! ???

Hurá, prázdniny jsou tady!

A protože si chceme léto užít i my a naši koníci, zavádíme na jízdárně omezený prázdninový provoz.

Do neděle probíhá tábor a pak koně odjedou na dovolenou na Pecku, odkud se vrátí až začátkem září.

Schůzka, na které sestavíme rozvrh jízd na příští sezónu, bude 10.9. v 18 hodin.

Normální provoz pak začíná od pondělka 16.9.

Během prázdnin funguje areál pro veřejnost v těchto hodinách:
pondělí:           17.00-20.00 hodin
úterý:               18.00-20.00 hodin
středa:             18.00-20.00 hodin